Bleskovka: Náhrdelník jako super dárek

Pokud přemýšlíte co darovat někomu blízkému, co takhle nějaký pěkný šperk nebo dámské hodinky? Takovým dárkem mohou být nejen velmi oblíbené náušnice chirurgická ocel , ale více osobní bude určitě náhrdelník. Pokud dáváte šperk, musí to být osobě kterou dobře znáte. Nejen díky vkusu, ale i volbě vhodného materiálu kvůli případným alergiím.

Pokud hodláte darovat přece jen náhrdelník, je dobré zvolit vhodný motiv. Univerzální, kterým nic nepokazíte je srdíčko nebo přírodní motiv delfína. Je to taková jistota pro kamarádku nebo přítelkyni.

Poté jsou sofistikovanější náhrdelníky na které je třeba obdarovanou osobu důkladně znát.

U náhrdelníku se tolik nehledí na případný materiál. Samozřejmě zlato nebo stříbro se cení, ale jde spíše o styl. Velmi oblíbené sou postříbřené nebo ocelové náhrdelníky, které vypadají moc dobře. Ocel jak je známo nezpůsobuje žádné alergie a hlavně ani nečerná, je to tedy oproti stříbru materiál trvalý. Tento materiál můžeme doporučit třeba i v barvě červeného zlata.

Ještě mě napadl skvělý tip a to klasika v podobě náhrdelníku s pěkný třpytivým krystalem např. se swarovski elementy apod. Mohu z vlastní zkušenosti říct, že swarovski krystaly vypadají opravdu luxusně a ten třpyt

Příspěvek byl publikován v rubrice Šperky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.